Сільський комунальний дошкільний навчальний заклад освіти "Словянський дитячий садок №2 "Малятко"

Навчальний процес

Дошкільний навчальний заклад здійснює свою діяльність відповідно до Базової програми розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі". Створення сприятливої психологічної атмосфери для морального самовираження дошкільників та розвиток креативності дітей через різні види художньої діяльності - пріоритетні завдання нашого дошкільного закладу. В дитячому садку, по відношенню до дітей, постійно панує любов, розуміння потреб духовного світу вихованців та відбувається виховання через образотворчу діяльність. Педагогами закладу широко реалізується програма з художнього виховання, навчання і розвитку дітей 2-6 років "Кольорові долоньки" та літературно-педагогічна спадщина В.Сухомлинського.